Mugė Airijoje

Gruodžio 15 d. Airijoje, lietuvių bendruomenė suorganizavo kalėdinę mugę. Buvo prekiaujama lietuviškomis prekėmis ir taip pat buvo galimybė lietuviams gauti dovanai laikraštį „Vilties Šaltinis”.

Marijampolė

Užsuk Marijampolėje į PC IKI Vilkaviškio g. 72, ten rasi stovą su laikraščiais „Vilties Šaltinis”. Paimk ir skaityk!

Stovas su laikraščiais „Vilties Šaltinis” jau ir PC IKI Aušra, Vytauto g. 48A, Marijampolėje. „Vilties Šaltinis” – gera dovana Tavo artimui.

Kėdainių PSP centras

Mums visiems reikalinga ir fizinė ir dvasinė gerovė. Apie tai galite skaityti laikraščiuose „Vilties Šaltinis”. Juos galite rasti jau ir Kėdainių PSP centre.

Kviečiame skirti 2 proc. nuo savo sumokamo gyventojų pajamų mokesčio

Skirdami juos mūsų labdaros ir paramos fondui „Malonė tau“, padėsite gyvuoti ir veiksmingai plėsti laikraščio „Vilties Šaltinis“ veiklą, pakeisti stokojančių, sergančių ar tiesiog bėdoje patekusių žmonių gyvenimą. Jms tereikia užpildyti prašymą FR0512 (formos 4 versiją), kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų skirti labdaros ir paramos fondui „Malonė tau“. Galite tai padaryti elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo informacinę sistemą arba nuvykti į Valstybinę mokesčių inspekciją ir ten su mokesčių konsultantu užpildyti minėtą formą.

  • Formą paramai galite užpildyti iki š. m. gegužės mėn. 1 d.
  • Formai užpildyti reikalingi rekvizitai:
  • Labdaros ir paramos fondas „Malonė tau“
  • Fondo kodas 304055520

Iš visos širdies dėkojame, kad palaikote mūsų labdaringą veiklą!

 

KVIETIMAS

Kviečiame į susitikimą Vabalninke (Biržų r.), su laikraščio “Vilties Šaltinis” redaktoriumi ir straipsnių autoriais.

Prenumeratoriams

Šiandien prenumeratoriams išsiuntėme į miestų rajonus ir į kai kuriuos miestus naujus žiemos laikraščius „Vilties Šaltinis“, ten kur nėra galimybės pristatyti patiems ar su savanorių pagalba.

NAUJAS LAIKRAŠČIO „Vilties Šaltinis“ NUMERIS!

Dėka Jūsų pagalbos, dėka Jūsų paramos ir padrąsinančių žodžių, kad laikraštis Jums naudingas, ir prasmingas, išleidome naują numerį. Ačiū, Robertui, Dariui, Šarūnui, Rimantui, Arūnui už pagalbą kraunant, vežant laikraščius, kad jie pasiektų visus Lietuvos kampelius.

Šiandien lankėmės Jonavoje ir Karmėlavoje

Dovanojome gyventojams laikraščius “Vilties Šaltinis”. Jeigu dar negavai šios dovanos, užsuk ir pasiimk savo bibliotekoje Jonavoje ar Karmėlavoje.