Pristatome naujai išleistą laikraščio „Vilties Šaltinis“ redaktoriaus Arūno Čerkeso knygą „PADRĄSINIMAI kiekvienai savaitei“.


Įsigyti galite krikščioniškame knygyne paspaudę nuorodą:https://elknygynas.lt/produktas/padrasinimai-kiekvienai-savaitei-arunas-cerkesas/?fbclid=IwAR3WnaTVOhKhZ-rEBYW-iP6-ewEps1ss-fynBixoH9UlqlBVUp7oGzyEi1Y

Galbūt esi pasimetęs, sutrikęs, išgyveni sielos naktį, jauti ir net matai, jog tavo tikėjimas silpnas? Klausykis Kristaus Žodžio! Imk į rankas Bibliją – Šventąjį Raštą – ir išgirsi tau kalbant Kristų! Suprasi, kuriuo keliu eiti, ką daryti, ką keisti, ko imtis ir ko atsisakyti, kad gyvenimo naktis virstų diena. Svarbiausia, keisis tavo mąstymas! Dažniausiai mūsų keblumai, negerovės, ligos ir sveikata yra mūsų mintyse. Klausydamas Jėzaus, kaip Nikodemas suvoksi Dievo valią savo gyvenimui. Net neįsivaizduoji, kokią galią turi Kristaus Žodis! Juk skaitomas ar girdimas ‘Dievo Žodis yra gyvas, veiksmingas, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Jis prasiskverbia iki sielos ir dvasios atšakos, iki sąnarių ir kaulų smegenų ir teisia širdies sumanymus bei mintis.’ (Laiškas hebrajams 4, 12) Ir tai Jis daro, atrodo, nepastebimai, tačiau nuosekliai ir veiksmingai. Ir ims aušti aušra širdy. Ir tikėjimas sustiprės. Ir daug kas pasikeis.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *