Renginys Marijampolėje! Laikraščio skaitytojams buvo galimybė susitikti su „Vilties Šaltinis“ redaktoriumi.


Rugsėjo 28-29 dienomis vyko renginys Marijampolės gyventojams ir miesto svečiams. Renginio pavadinimas – „Jūs pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir jo teisumo, o visa tai bus jums pridėta.“ (Mato 6, 33). Pirmą vakarą buvo svečiuose laikraščio „Vilties Šaltinis“ redaktorius Arūnas Čerkesas su šeima. Laikraštis „Vilties Šaltinis“ yra laikraštis leidžiamas 52 000 tiražu ir yra platinamas visoje Lietuvoje. Tai laikraštis visai šeimai apie mūsų vertybes, dvasingumą, sveikatą, laikraštyje visada rasite ir vaikams skyrelį, tai laikraštis kviečiantis pažinti Gelbėtoją Kristų.

Penktadienio ir šeštadienio vakarus susirinko žmonės ne tik iš Marijampolės, bet ir Vilkaviškio ar netgi tolimesnių kampelių, skambėjo nuostabios giesmės, kurias atliko Eglė Miliūnienė, kuriai gitara pritarė Stasys. Robertas Miliūnas buvo pagrindinis kalbėtojas. Roberto balsas skambėjo labai nuoširdžiai ir kartu tvirtai ir įtikinančiai. Robertas kvietė visų pirma ieškoti Dievo karalystės. Robertas padrąsino gyventi pagal dangiškus principus, pagal Dievo valią, kuri yra išreikšta Šventojo Rašto puslapiuose.

Pirmą vakarą svečiuose buvo laikraščio „Vilties Šaltinis“ redaktorius Arūnas Čerkesas, kuris ne tik įdomiai pateikė kaip atsirado mintys leisti laikraštį, bet ir pasidalino laikraščio gyvavimo istorija. Arūnas už gerus klausimus ir teisingus atsakymus nepagailėjo ir padovanojo knygų (E. Vait, „Su meile iš dangaus“; Mark Finley, „Tvirtas pamatas“ ir kitų).

Renginys padrąsino žmones ieškoti Dievo teisumo ir gyventi gyvenimą pagal Šventojo Rašto mokymą. Tokie susitikimai sustiprina kiekvieną lankytoją: ir tuos, kurie organizuoja renginį ir tuos, kurie apsilanko pirmą kartą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *